Öğrencilerimin Görüşleri


Sinan Koca

Tam dediğimiz gibi Sinan hoca zaman ayırmaya değer bir hocadır. Konulara olan hakimiyeti de bir başka ayrıcalığımız. Gördüğüm en iyi hocalardandır, şahsen ayrıca hocamızın belirlediği tempo ile 342 olan notumu 451 e çıkardım 25 gün içerisinde. En sevmediğiniz, en kötü dersiniz matematikse her dersin sonunda matematiğe olan aşkınız ikiye katlanacak… Tavsiye ettiğim en iyi öğretmen.

Burcu Kemer

Sinan hoca‘yla tanıştıktan sonra onun sıradan bir matematik öğretmeni olmadığını fark ettim. Çalışma disiplinimin oluşması için her zaman emek vermesi ve ne yaptığımın takipçisi olması bu gün beni düzenli çalışabilen bir öğrenci haline getirdi. Sinan hoca ile çalışmak yalnızca matematik öğrenmek demek değildir; ayni zamanda kendini disipline edebilmeyi öğrenmektir. Teşekkürler SinanHocam

Berna Kaleli

2 yıl boyunca birlikte matematik çalıştım. 8. Sınıfın sonunda matematiği anlamayan ve sevmeyen bir öğrenciydim. 2 yıl sonunda karşıma çıkan soruları kendi kendime analiz edip cevap verebilecek bir duruma geldim ve bu bana matematiği sevdirdi. Tüm konulara çözebileceğimi düşünerek yaklaştım ve başarısız olmadım. Sonunda matematik en sevdiğim ders haline geldi.

Ali Çalışkan

Hocam başarılarınızın devamını dilerim. Bir öğretmen olarak örnek aldığım, bende iz bırakan öğretmenlerimdensiniz.

Bana Ulaşın

Verdiğim dersler ile ilgili sorularınız için bana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

0 506 293 05 70

sinan@idealogretmen.com

idealogretmen.com