Merhaba,ben Sinan Hastaoğlu matematik öğretmeniyim.

2002 yılından beri matematik özel dersi veriyorum mesleğinde 17. yılımı doldurdum binlerce saat ders tecrübem ve sizi istediğiniz anda irtibata geçireceğim yüzlerce matematiği sevdirdiğim öğrenci referanslarım var ama benim en önemli Referansım sizin ne yapacağım ilk ders indir öğrencileri ders vermek benim için bir işin ötesinde aşk ve keyifle yaptığım bir uğraş onların gelişimini görmek ve yeni bilgiler aktarmak düşüncesi her dersin öncesinde beni heyecanlandırır.

Bu heyecanın beni ve öğrenciyi motive edip başarıya bir anahtar olduğunu düşünüyorum ayrıca matematik dersi diğer dersler için lokomotif hükmünde yani matematik başarısı diğer dersleri de olumlu yönde etkiliyor bu bağlamda benimle çalışan öğrenciler diğer derslerde de başarı sağlayacaktır.

Sinan@idealogretmen.com

0506 293 05 70

Etiketler: Özel Matematik Dersi Yüz Yüze ve Online Özel Ders Sevdiren Matematik Ücretsiz Demo Dersler. Sevdiren Matematik Öğrencimize Artık Daha Yakın. Adana ve Mersin Bölgesi Tüm Türkiye için internet üzerinden online canlı özel ders eğitimi www.idealogretmen.com www.sevdirenmetamatik.com matematik özel ders özel ders özel matematik dersi matematik öğretmeni özel adana özel matematik dersi özel matematik dersi fiyatları özel matematik dersi adana özel matematik hocası kpss matematik özel ders özel matematik öğretmeni lise matematik özel ders 9.sınıf matematik özel ders tyt matematik özel ders lgs matematik özel ders 11.sınıf matematik özel ders
Bana Ulaşın

Verdiğim dersler ile ilgili sorularınız için bana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

0 506 293 05 70

sinan@idealogretmen.com

idealogretmen.com